alpencamping_mountain

RADOŚĆ

alpencamping_fishing

RELAKS

Feel free to look around

alpencamping_grill

ZAWSZE ŚWIEŻE

alpencamping_coffee

WSPÓLNE CHWILE

NIEZALEŻNOŚĆ

Co robimy

Kartusze gazowe

Oferujemy szeroką gamę kartuszy gazowych zarówno pod względem pojemności jak i sposobu montażu czyli zaworów. Nasze kartusze wyposażone są w zawory gwintowane, wciskane lub dziurawione z funkcją "GAS STOP".

Urządzenia na kartusze


Nasze produkty pomagają i ułatwiają pracę zarówno zawodowcom jak i amatorom. Mobilność naszych rozwiązań związanych z gotowaniem czy grillowaniem pozwala na przygotowanie posiłku w każdych warunkach na różne sposoby. Z kolei po nasze palniki na kartusze gazowe chętnie sięgają specjaliści z różnych branż.

Gaz do zapalniczek

Nasza najwyższej jakości mieszanka gazu jest idealnym sposobem na uzupełnianie wszelkiego rodzaju zapalarek i zapalniczek umożliwiających ponowne napełnianie. W zależności od potrzeb oferujemy dwie pojemności uzupełniaczy
300 ml i 50 ml.

Gotuj gdziekolwiek chcesz

Kuchenka turystyczna

Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas na łonie natury lub twoja praca jest związana z długotrwałym przebywaniem na zewnątrz nasza kuchenka turystyczna umożliwi ci przygotowanie domowego posiłku kiedy tego zapragniesz.

Funkcjonalność

Nasze kuchenki wyposażone są w zapalarkę piezoelektryczną, regulację płomienia oraz osłonę płomienia przed podmuchami wiatru. Lekka i kompaktowa budowa zapewnia łatwy transport, a walizka ułatwia przenoszenie i ochrania przed uszkodzeniami

Wydajność i moc

Kuchenki Alpen Camping wyposażone są w wytrzymały i wydajny palnik gazowy. Blisko 2kW mocy pozwala na zagotowanie 0,5 l wody w mniej niż 3 minuty.

Kuchenka gazowa IT001

O nas

Inko-Time działa na europejskim rynku od 1996 r. Wraz z dynamicznym rozwojem rozszerzyła swoją ofertę o produkty branży turystycznej kładąc nacisk na kuchenki oraz produkcję kartuszy gazowych.  W związku z tym w 2014 roku Inko-Time stworzyła markę ALPEN CAMPING obejmującą niezastąpione w pełni mobile oraz ekonomiczne rozwiązanie przygotowania ciepłych posiłków podczas urlopu czy weekendowych wypadów za miasto. Produkty ALPEN CAMPING to idealna propozycja dla działkowiczów, wędkarzy i innych osób ceniących szybkie, tanie i bezproblemowe gotowanie.

Najważniejsze dla nas są:
Bezpieczeństwo
Zarówno naszych klientów jak i pracowników
Jakość
Nieustannie dążymy do podniesienia jakości naszych wyrobów
Satysfakcja klienta
Dzięki funkcjonalności i użyteczności