RADOŚĆ

RELAKS

ZAWSZE ŚWIEŻE

WSPÓLNE CHWILE

NIEZALEŻNOŚĆ


Inko-Time działa na europejskim rynku od 1996r. Wraz z dynamicznym rozwojem rozszerzyła swoją ofertę o produkty branży turystycznej kładąc nacisk na kuchenki oraz produkcję kartuszy gazowych. W związku z tym w 2014 roku Inko-Time stworzyła markę ALPEN CAMPING obejmującą niezastąpione w pełni mobile oraz ekonomiczne rozwiązanie przygotowania ciepłych posiłków podczas urlopu czy weekendowych wypadów za miasto. Produkty ALPEN CAMPING to idealna propozycja dla działkowiczów, wędkarzy i innych osób ceniących szybkie, tanie i bezproblemowe gotowanie.


Alpen Camping to synonim mobilnego rozwiązania podczas przygotowania posiłku czy zaparzania kawy lub herbaty. Oferowane kuchenki turystyczne są niedrogie w zakupie podobnie jak kartusze gazowe które produkujemy. Prostota użytkowania, niska waga, niesamowita funkcjonalność oraz to, że nie osmalają naczyń ani palnika to dodatkowe zalety naszych urządzeń.
Szukając idealnego rozwiązania na wypady za miasto nie możesz przejść obojętnie obok produktów Alpen Camping. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów naszej firmy.


Kartusze gazowe produkowanne przez naszą firmę cechuje wysoce kaloryczna mieszanka propanu i butanu oraz izobutanu. Doskonale sprawdzają się przy kiepskiej pogodzie.

Kartusze Alpen Camping
spełniają normy EN417

co sprawia, że są bezpieczne
w użytkowaniu.